بازی های جالب آندروید

IncludeWP: منبع فریمورک‌های اپن‌سورس وردپرس

۱۱ تیر ۱۳۹۶

طراحی سایت


از طراحان تم‌‌های وردپرس گرفته تا دولوپرهای پلاگین، همه از کار با فریمورک‌ها سود می‌برند چراکه هم هنگام کار با کدهای وردپرس موجود موجب صرفه‌جویی در وقت می‌شود و هم لازم نیست نگران باگ‌ها یا ضعف‌های امنیتی باشید. در یک دههٔ گذشته، پلتفرم وردپرس بسیار پیشرفت کرده و فریمورک‌های مختلف بسیاری ایجاد شده‌اند که به راحتی می‌توانید از میان آن‌ها یکی را بسته به نیاز خود انتخاب کنید؛ هرچند مسلماً هرکدام از آن‌ها مزایا و معایب مخصوص به خود را خواهند داشت. اما خبر خوب این است که هم‌اکنون می‌توانید تمام این فریمورک‌ها را با IncludeWP، که یک ریپازیتوری مختص فریمورک‌های اپن‌سورس وردپرس است، به‌صورت دسته‌بندی شده بیابید.

IncludeWP مثل یک وب‌ اپلیکیشن تک صفحه‌ای عمل می‌کند و می‌توانید در آن به جست‌وجوی فریمورک‌هایی که برای پلاگین‌ها، تم‌ها یا هردو ساخته شده‌اند بپردازید (همچنین می‌توانید تمام سورس‌کدهای IncludeWP را در گیت‌هاب پیدا کنید).

هر فریمورک وردپرس، هم به هوم پیج اصلی و هم به ریپوی گیت‌هاب لینک شده است و تمام این فریمورک‌ها کاملا اپن‌سورس بوده و برای دانلود، تغییر و اصلاح و استفاده برای هرنوع پروژه‌ای رایگان هستند (همچنین شما می‌توانید پروژه‌ها را براساس Stars ،Forks ،Issues یا براساس حروف الفبا دسته‌بندی کرده و بدین طریق راحت‌تر به چیزی که به دنبال آن هستید دست پیدا کنید).

انگیزهٔ راه‌اندازی این سایت در پی تصمیمی ایجاد شد که وردپرس برای حذف تمامی فریمورک‌ها از سایت رسمی گرفت و هم‌اکنون IncludeWP یک محل جدید با ظاهری سازماندهی شده و به‌روز است که در‌حال‌حاضر به ارائهٔ فریمورک‌ها می‌پردازد. از آنجایی که گیت‌هاب ارائه‌دهندهٔ اکثر این فریمورک‌ها است، بدیهی است که کد IncludeWP به رایگان و به‌صورت آنلاین در اختیار قرار گرفته‌ باشد.

دولوپرها نیز می‌توانند به‌سادگی ریپازیتوری‌های قرار گرفته در این وب‌سایت را فورک کنند یا به اضافه کردن فریمورک خودشان به مجموعه فریمورک‌های این سایت بپردازند (در حوزهٔ ورژن کنترل، Fork به‌معنی «کپی» گرفتن از یک ریپازیتوری است).

بنابراین اگر شما یک دولوپر وردپرس هستید و می‌خواهید توجه بقیه را هم به کدهایتان جلب کنید، به قراردادن فریمورک خودتان در این سایت هم فکر کنید چراکه مطمئناً در این مجموعه مورد توجه قرار خواهد گرفت؛ همچنین اگر قصد دارید تم وردپرس جدید، پلاگین خلاقانهٔ جدید یا ترکیبی از هردو را بسازید، شکی نیست که با سر زدن به این سایت می‌توانید حداقل یک فریمورک بدردبخور و مناسب استفادهٔ خودتان پیدا کرده و از آن الهام بگیرید.

Browse Open Source WordPress Frameworks on IncludeWP


  • برچسب ها:
    طراحی سایت | وردپرس | فریمورک | اپن سورس
  • توسط:
  • تاریخ:
  • زمان مطالعه: ۴
  • تعداد بازدید: ۸۶

نهال سهیلی فر

من با بیش از ۹ سال تحصیل زبان انگلیسی در آموزشگاه، در حال حاضر دانشجوی کارشناسی مترجمی فرانسه در دانشگاه الزهرا هستم و سابقهٔ فعالیت به‌عنوان مترجم سایت، فیلم و سریال، توانایی ترجمهٔ همزمان، توانایی ترجمهٔ فارسی به انگلیسی و بلعکس رو دارم.

تمام حقوق قالب و محتوای سایت محفوظ است و هرگونه کپی برداری غیر قانونی و بدون اجازه از سایت پیگرد قانونی دارد
طراحی و بهینه سازی : بک لینک | علی بی زد