بازی های جالب آندروید

۱۰۰ مورد از برترین «چگونه‌های» جستجو شده در گوگل مشخص شد!

۱۳ شهریور ۱۳۹۶

افراد مختلفی در جهان به‌طور مرتب از موتور‌های جستجوی مختلف مانند گوگل و بینگ و غیره برای پیدا کردن روش خاصی برای انجام یک کار استفاده می‌کنند که در این مقاله قصد داریم به معرفی ۱۰۰ مورد از بیشترین جستجوهای انجام شدهٔ مرتبط با «چگونگی انجام یک کار» در موتور جستجوی گوگل بپردازیم.

این جستجو‌ها معمولاً به‌عنوان How to (چگونه) در میان کاربران شناخته می‌شوند؛ کارشناسان مختلف SEO می‌گویند که تمرکز روی این‌گونه جستجو‌ها برای کسانی که می‌خواهند ترافیک وب‌سایت خود را بالا ببرند بسیار مهم است.

در همین راستا، گوگل قصد دارد به مردم جهان نشان‌ دهد که این‌گونه جستجو‌ها چقدر در جهان محبوب هستند؛ از سال ۲۰۰۴ تاکنون، جستجو‌های این‌گونه که با کلمهٔ How (چگونه) شروع می‌شدند، ۱۴۰٪ افزایش داشته است.

تیم Google News Labs، یک اینفوگرافی تعاملی منتشر کرده است که ۱۰۰ موضوع برتر جستجو شده توسط گوگلر‌ها بااستفاده از How (چگونه) را نشان می‌دهد؛ از تعمیر ماشین ظرفشویی و دستشویی فرنگی گرفته تا بوسیدن افراد! 

علاوه‌بر این، جستجوی How to Fix (چگونه چیزی را تعمیر کنیم) نیز یکی از بیشترین جستجو‌هایی است که در موتور جستجوی گوگل انجام شده است، اما این درحالی است که آیتمی که برای تعمیر جستجو شده، باتوجه به کشور محل سکونت فردی که این جستجو را انجام داده، متفاوت است.

۱۰ مورد از برترین جستجو‌های انجام شده در گوگل عبارتند از:
۱. چگونه کراوات خود را ببندیم؟
۲. چگونه همدیگر را ببوسیم؟
۳. چگونه باردار شویم؟
۴. چگونه وزن کم کنیم؟
۵. چگونه نقاشی بکشیم؟
۶. چگونه درآمدزایی کنیم؟
۷. چگونه پنکیک درست کنیم؟
۸. چگونه یک نامهٔ سربرگ‌دار بنویسیم؟
۹. چگونه یک نان تست تازه درست کنیم؟
۱۰. چگونه چربی‌های شکم‌مان را آب کنیم؟

شما می‌توانید موضوعات جستجو شده بیشتری را بر روی وب‌سایت how-to-fix-a-toilet.com و همچنین صفحه مخصوص آن در گیت‌هاب را مشاهده نمایید.

حال نوبت به نظرات شما می‌رسد. به‌نظر شما در کشور ایران چه موضوعاتی بیشترین میزان سرچ را داشته‌اند؟ نظرات و پیشنهادات خود را با ما و سایر کاربران بازی های جالب به اشتراک بگذارید.

منبع