بازی های جالب آندروید

گلکسی اس ۹ سامسونگ به دوربین لبخند می‌زند؛ انتشار تصویر کهکشانی بعدی

۳ اسفند ۱۳۹۶

شایعه‌پردازی در مورد کهکشانی بعدی سامسونگ همچنان ادامه دارد و اخیرا تصویری منتشر شده است که ظاهرا مربوط به یک نمونه‌ی کامل از گلکسی اس ۹ است.

در هفته‌های اخیر شایعات و اطلاعات مختلفی در رابطه با پرچم‌دار بعدی سامسونگ به گوشی می‌رسد و حال تصویری منتشر شده که منتسب به این پرچم‌دار کره‌ای است. آن‌چه در تصویر فوق مشاهد می‌کنید قطعا یک نمونه‌ی مهندسی است؛ چرا که استیکرهای مختلفی روی گوشی چسبانده شده است.

مقاله‌ی مرتبط:

البته این تصویر با رندرهایی که پیش از این منتشر شده بود تفاوتی ندارد و ویژگی جدیدی را نشان نمی‌دهد. تنها تفاوت در این گوشی در مقایسه با گلکسی اس ۸،  اسکنر اثر انگشت است که اکنون پایین‌تر از لنز دوربین قرار دارد و حاشیه‌ی پایین نمایشگر نیز اندکی نازک‌تر به‌ نظر می‌رسد.

یکی از دلائلی که باعث می‌شود مطمئن شویم این تصویر مربوط به یک نمونه‌ی اصلی از گلکسی اس ۹ باشد این است که منبع تصویر به کشور ویتنام باز می‌گردد. شایان ذکر است که طبق اطلاعات ارائه‌شده توسط کمیسیون فدرال ارتباطات (FCC)، آن‌ دسته از کهکشانی‌های آینده‌ی سامسونگ که به آمریکا صادر می‌شوند در کارخانه‌ای در ویتنام به تولید می‌رسند. پس شاید آن‌چه در این تصویر می‌بینیم یکی از گوشی‌های آتی سامسونگ است که توسط ورایزن یا تی-موبایل ارائه خواهد شد.

تصاویر واقعیت مجازی گلکسی اس ۹

تصاویر واقعیت مجازی گلکسی اس ۹ ارائه‌شده توسط اپلیکیشن Unpack AR

تصاویر واقعیت مجازی ارائه‌شده از گلکسی اس ۹ توسط اپلیکیشن Unpack AR سامسونگ، شبیه به نمونه‌های تقلبی و ارزان‌قیمت چینی بود که در رنگ‌های مختلفی ارائه می‌شوند؛ اما آن‌چه در این تصویر جدید دیده می‌شود، یک گوشی شیشه‌ای است که شباهت زیادی به آن مدل‌های سه‌بعدی ندارد.

نظر شما چیست؟‌ آیا آن‌چه در این عکس‌ها می‌بینیم همان کهکشانی آینده‌ی سامسونگ است؟