بازی های جالب آندروید

پی ۱۰ هواوی گران‌ترین دستگاه از گوشی‌های سری پی

۱۱ بهمن ۱۳۹۵

پی 10 هواوی گران‌ترین دستگاه از گوشی‌های سری پی

بر اساس اخبار جدید، گوشی پی ۱۰ هواوی گران‌ترین دستگاه از سری پی محصولات این شرکت خواهد بود. 

تعداد بسیار زیادی از شایعاتی که به‌تازگی در فضای اینترنت در مورد هواوی منتشر شده، مربوط به گوشی پی ۱۰ هواوی است. آخرین شایعه‌ای که در این باره منتشر شده، مجموعه‌ای از رندرها است که ظاهرا این گوشی پرچم‌دار جدید را نمایش می‌دهد. اخبار جدید حکایت از آن دارند که پی ۱۰ گران‌قیمت‌ترین دستگاه سری پی هواوی، از ابتدا تاکنون خواهد بود.

پی 10 هواوی گران‌ترین دستگاه از گوشی‌های سری پی

خبری که اکانت توئیتری Ricciolo منتشر کرده است، اگرچه جزئیات زیادی در اختیار ما نمی‌گذارد؛ اما زمینه را برای گمانه‌زنی فراهم می‌کند. در سال گذشته نسخه ۳۲ گیگابایتی گوشی پی ۹ با قیمت معقول ۵۹۹۹ یورو به بازار عرضه شد؛ در حالی که نسخه ۶۴ گیگابایتی آن با قیمت ۶۴۹ یورو در اختیار مشتریان قرار گرفت. از آن‌جا که گوشی پی ۹ پلاس نیز در میان دستگاه‌های سری پی قرار دارد و قیمت آن ۷۴۹ یورو است؛ قیمت گوشی پی ۱۰ حداقل ۷۴۹۹ یورو خواهد بود.

همچنین قیمت دستگاه هواوی میت ۹ پورشه دیزاین در هنگام ارائه به بازار ۱۳۹۵ یورو بود. این در حالی است که قیمت اصلی میت ۹ معمولی در زمان معرفی، ۶۹۹ یورو تعیین شد. با بررسی شایعات، چنین به نظر می‌رسد که قیمت پی ۱۰۰ از هواوی میت فعلی نیز بیشتر باشد.

آیا قیمت پی ۱۰ از پی ۹ بیشتر خواهد بود و به همین ترتیب پی ۱۰ پلاس گران‌تر از پی ۹ پلاس ارزش‌گذاری خواهد شد؟ به هر ترتیب پی ۱۰ و پی ۱۰ پلاس در رویداد MWC که تقریبا یک ماه دیگر برگزار می‌شود، به صورت رسمی رونمایی خواهد شد و ما به‌زودی قیمت‌ واقعی آن‌ها را خواهیم دانست.

 

The post پی ۱۰ هواوی گران‌ترین دستگاه از گوشی‌های سری پی appeared first on کافه اندروید: دانلود بازی اندروید, دانلود نرم افزار اندروید, اخبار, آموزش, رایگان.