بازی های جالب آندروید

هواوی میت ۹ از DxOMark امتیاز ۸۵ گرفت

۱۵ دی ۱۳۹۵

هواوی میت 9 از DxOMark امتیاز ۸۵ گرفت

تلفن هوشمند هواوی میت ۹ توانسته از آزمایشگاه DxOMark امتیاز ۸۷ را در عکس‌برداری و امتیاز ۸۲ را در فیلم‌برداری کسب کند.

کمپانی هواوی روی سری پرچمدار هواوی پی ۹ تمرکز بسیاری کرده بود تا از هر لحاظ بتواند سرآمد بوده و نظر کاربران را به خود جلب کنند. یکی از قابلیت‌هایی که با تبلیغات بسیار هواوی همراه بود استفاده از ترکیب دوربین دوگانه در پشت هواوی پی ۹ محسوب می‌شد که البته گفته شده بود توسط لایکا ساخته شده‌اند.

در هر صورت هواوی پی ۹ نتوانست نمره بالایی را از آزمایشگاه DxOMark کسب کند و با امتیاز مجموع ۸۰ به کار خود پایان داد. حال به نظر می‌رسد که این موضوع برای هواوی میت ۹ متفاوت است، زیرا این تلفن هوشمند توانسته امتیاز مجموع بسیار بالایی را از آزمایشگاه DxOMark به دست آورد.

هواوی میت ۹ که از جدیدترین محصولات کمپانی چینی محسوب می‌شود موفق به کسب امتیاز مجموع ۸۵ از DxOMark شده است. با این حساب، پرچم‌دار هواوی تنها ۴ امتیاز از تلفن هوشمند پیکسل گوگل عقب‌تر است که در حال حاضر با کسب امتیاز مجموع ۸۹ در جایگاه اول قرار دارد.

هواوی میت 9 از DxOMark امتیاز ۸۵ گرفت

باید قبول کرد که هواوی توانسته در گوشی هواوی میت ۹، پیشرفت‌های قابل قبولی داشته باشد. در پشت میت ۹ از ترکیب دوربین دوگانه استفاده شده است که از برند لایکا برخوردار هستند.

براساس گزارش آزمایشگاه DxOMark، تصاویر گرفته شده با دوربین هواوی میت ۹ می‌تواند جزئیات بسیار خوبی را به کاربر ارائه دهد. در کنار وضوح خوب تصاویر گرفته شده، ترکیب دوربین دوگانه از تعادل نور سفید بسیار خوب و دقیقی نیز بهره می‌برد. البته وقتی بخواهید در محیط باز عکس‌برداری کنید که هوا ابری باشد به مشکلات جزئی برخواهید خورد.

هواوی میت 9 از DxOMark امتیاز ۸۵ گرفت هواوی میت 9 از DxOMark امتیاز ۸۵ گرفت

کمپانی چینی هواوی توانسته در میت ۹ به خوبی عمل کرده و دوربین با کیفیتی برابر با استانداردها روانه بازار کند. این موضوع را متخصصان آزمایشگاه DxOMark نیز با امتیاز مجموع ۸۵ تایید کرده‌اند؛ امتیازی که میت ۹ را با اختلاف یک امتیاز کمتر از تلفن‌های هوشمندی مانند سامسونگ گلکسی اس ۶ اج، اپل آیفون ۷ و ال‌جی جی ۵ در جایگاه بعدی قرار می‌دهد.

 
 

The post هواوی میت ۹ از DxOMark امتیاز ۸۵ گرفت appeared first on کافه اندروید: دانلود بازی اندروید, دانلود نرم افزار اندروید, اخبار, آموزش, رایگان.