بازی های جالب آندروید

منبع پروژه‌های اپن‌سورس فریمورک محبوب لاراول

۷ تیر ۱۳۹۶

اپن سورس


دولوپرهای وب عاشق فریمورک‌ها هستند چراکه هم باعث صرفه‌جویی در زمان و هم باعث بهبود کیفیت کدها می‌شوند؛ برای زبان PHP هم فریمورک‌های زیادی موجود است اما می‌شود گفت که Laravel یکی از بهترین‌ها و محبوب‌ترین‌ آن‌ها است! اگر تازه با لاراول آشنا شده‌اید و می‌خواهید روش کار دست‌تان بیاید، می‌توانید با خواندن کدهایی که دیگران نوشته‌اند شروع کنید و اینجا است که وب‌سایت Open Laravel به کارتان خواهد آمد!

Open Laravel به‌صورت یک ریپازیتوری غیرمتمرکز که بهترین پروژه‌های اپن‌سورس لاراول را از سراسر دنیا جمع‌آوری ساخته عمل می‌کند؛ تمام این پروژه‌ها را می‌توان به‌صورت رایگان مطالعه کرد و همچنین این وب‌سایت بسیار مناسب کسانی است که می‌خواهند وب‌سایت‌های به‌اصطلاح Production-Ready ایجاد کنند.

تا این لحظه حدود ۷۵ پروژه بر روی Open Laravel ایجاد گشته و همچنان پذیرای پروژه‌های جدید می‌باشد؛ اگر پیشنهادی برای اضافه کردن یک ریپوی جدید دارید، می‌توانید آن‌را داخل سایت قرار دهید (هرچند که برای دسترسی آسان، این پروژه‌ها باید اول بر روی گیت‌هاب میزبانی شده باشند).

نکتهٔ منفی‌ای که دربارهٔ این وب‌سایت وجود دارد عدم امکان جست‌وجو و فیلتر کردن موارد براساس مشخصات -البته تا این لحظه- است چراکه باید هر صفحه را به‌صورت دستی تا انتها بگردید که این احتمالاً سخت‌ترین روش جست‌وجو و انتخاب در بین موارد متعدد است! با این‌حال، باز هم Open Laravel بهترین منبع برای دستیابی به ریپوهای فریمورک محبوب لاراول است! به‌طورکلی، با کلیک کردن بر روی یک پروژه می‌توانید به موارد زیر دسترسی پیدا کنید:
– لینک شدن به صفحهٔ اصلی پروژه
– لینک شدن به ریپوی گیت‌هاب
– مشاهدهٔ تعداد استارها و فورک‌ها
– تاریخ اضافه شدن پروژه به سایت

توجه داشته‌ باشید که بیشتر پروژه‌هایی که بر روی این سایت موجود هستند، وب‌سایت‌های واقعی‌ای بر پایهٔ لاراول هستند و این ریپوها فقط پلاگین، بلنک‌تم، یا تمپلیت‌هایی که کپی‌پیست کرده و اجرا کنید نیستند (Read Marvel یک نمونه وب‌سایت عالی است که ریپوی آن بر روی Open Laravel قرار گرفته است و سورس‌کد آن برای کسانی که مایل به‌استفاده هستند، به‌صورت ۱۰۰٪ رایگان بر روی گیت‌هاب موجود است).

احتمالاً دولوپرهای PHP باید از وجود این وب‌سایت باکیفیت و کارآمد خوشحال باشند چراکه این وب‌سایت هم یک منبع عالی برای بوک‌مارک کردن، و هم اگر در حال روی آوردن به لاراول یا استفاده از آن هستید، یک منبع عالی برای مطالعهٔ نمونه‌ کدهای دیگران است!

Explore Open Source Laravel Projects with Open Laravel


  • برچسب ها:
    اپن سورس | لاراول | پی اچ پی
  • توسط:
  • تاریخ:
  • زمان مطالعه: ۴
  • تعداد بازدید: ۱۲۴

نهال سهیلی فر

من با بیش از ۹ سال تحصیل زبان انگلیسی در آموزشگاه، در حال حاضر دانشجوی کارشناسی مترجمی فرانسه در دانشگاه الزهرا هستم و سابقهٔ فعالیت به‌عنوان مترجم سایت، فیلم و سریال، توانایی ترجمهٔ همزمان، توانایی ترجمهٔ فارسی به انگلیسی و بلعکس رو دارم.

تمام حقوق قالب و محتوای سایت محفوظ است و هرگونه کپی برداری غیر قانونی و بدون اجازه از سایت پیگرد قانونی دارد
طراحی و بهینه سازی : بک لینک | علی بی زد