بازی های جالب آندروید

لیست کتاب‌های برنامه‌نویسی محبوب از دید کاربران Reddit

۱۳ آذر ۱۳۹۶

بیش از ۳/۵ میلیارد کامنت در وب‌سایت Reddit از سال ۲۰۱۰،‌ مجموعه‌ای از نظرات مختلفی را پیرامون کتب، دیوایس‌های مختلف و غیره را تشکیل می‌دهند که به دیگر کاربران در زمان انتخاب چیزهای مختلف می‌توانند کمک کنند.

Reddit Favorites وب‌سایتی است که به دسته‌بندی این کامنت‌ها بر اساس نوع موضوع مورد بحث پرداخته است. به طور مثال، با مراجعه به این وب‌سایت می‌بینیم که در میان کتاب‌های محبوب کدنویسی، اولین جایگاه به کتاب Clean Code نوشتهٔ Robert C. Martin اختصاص یافته است (برای آشنایی بیشتر با این کتاب، به مقالهٔ نگاهی به کتاب Clean Code: راهنمای اجایل توسعهٔ نرم‌افزار مراجعه نمایید). برای مشاهدهٔ دیگر کتاب‌های محبوب از دید کاربران این شبکهٔ احتماعی، به لینک لیست‌ کتاب‌های محبوب از دید کاربران Reddit مراجعه نمایید.

پیش از این در مقاله‌ای تحت عنوان ۱۰ کتاب محبوب برنامه‌نویسی منشن‌ شده در پرسش‌ و‌ پاسخ‌های Stackoveflow، لیستی ۱۰ تایی از کتاب‌های محبوب برنامه‌نویسی بر اساس داده‌کاوی‌های صورت گرفته روی استک‌اورفلو را در معرض دید کاربران قرار دادیم. همچنین در پستی تحت عنوان بهترین کتاب‌های آموزش برنامه‌نویسی که تاکنون خوانده‌اید کدامند؟، سعی کرده‌ایم تا نظر کاربران بازی های جالب را در مورد بهترین کتب برنامه‌نویسی که تاکنون خوانده‌اند جویا شویم. 

منبع