دانلود True Skate 1.4.15 – بازی اسکیت واقعی اندروید + مود

بازی های جالب آندروید

دانلود True Skate 1.4.15 – بازی اسکیت واقعی اندروید + مود

۲۸ بهمن ۱۳۹۵

دانلود True Skate 1.4.15 – بازی اسکیت واقعی اندروید + مود

True Skate v1.4.15 + Unlock/Mod Money – بازی محبوب و فوق العاده اسکیت واقعی برای اندروید !
نسخه معمولی + نسخه مود/آنلاک به صورت جداگانه
بازی آفلاین اجرا میشود

True Skate به فارسی (اسکیت واقعی) یکی از بهترین، محبوب ترین و هیجان برانگیزترین بازی های اسکیت بورد برای سیستم عامل اندروید می باشد که با نصب آن می توان تجربه ی اسکیت سواری به معنای واقعی را در اندرویدفون خود به ارمغان بیاورید. در این بازی شما با انتخاب یک اسکیت بورد با انجام حرکات نمایشی و پیش بردن ماموریت ها مهارت های خود را افزایش می دهید و باید نهایت تلاش خود را کنید که بدون زمین خوردن و زخمی شدن انواع ماموریت ها را به پایان برسانید. این بازی در محیط هایی شامل پله ها، مسیر های مارپیج، ریل ها و لوله ها صورت می گیرد و شما باید با نهایت سعی خود از این موانع عبور کنید و به جمع اوری امتیاز بپردازید. این بازی علی رغم حجم ناچیز خود (۲۴Mg) دارای گرافیکی عالی می باشد و آن را به تمامی دوستداران بازی های اسکیت پیشنهاد می دهیم.

بازی شگفت انگیز True Skate هم اکنون با قیمتی حدود ۲ دلار در پلی استوری به فروش می رود که ما امروز در کافه اندروید نسخه ی پولی ان را به رایگان در اختیار شما قرار می دهیم.

The post دانلود True Skate 1.4.15 – بازی اسکیت واقعی اندروید + مود appeared first on کافه اندروید: دانلود بازی اندروید, دانلود نرم افزار اندروید, اخبار, آموزش, رایگان.