دانلود Memrise Learn Languages Free Premium 2.9_3905 – برنامه آموزش زبان اندروید

بازی های جالب آندروید

دانلود Memrise Learn Languages Free Premium 2.9_3905 – برنامه آموزش زبان اندروید

۷ بهمن ۱۳۹۵

دانلود Memrise Learn Languages Free Premium 2.9_3905 – برنامه آموزش زبان اندروید

Memrise Learn Languages Free Premium v2.9_3905 Unlocked – اپلیکیشن فوق العاده آموزش تخصصی زبان های زنده دنیا مخصوص اندروید
نسخه پرمیوم، پرداخت شده و کامل برنامه 

Memrise Learn Languages Free Premium یکی دیگر از بهترین، کامل ترین و کارسازترین اپلیکیشن های آموزش تخصصی زبان برای اندروید است که استودیوی Memrise آن را به صورت رایگان با پرداخت درون برنامه ای در گوگل پلی عرضه نموده است و نسخه رایگانش تا به امروز بیش از ۵ میلیون بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان دریافت شده است و هم اکنون قصد معرفی نسخه پرمیوم و پرداخت شده آن را برای شما داریم که تمامی قابلیت هایش در دسترس هستند! اپلیکیشن فوق به زبان آموزان در امر یادگیری زبان انگلیسی و سایر زبان ها کمک شایانی می کند. قصد دارید زبان جدیدی یاد بگیرید و یا دایره‌ی واژگان زبانی تان را گسترش دهید ولی زمان کافی ندارید!؟ برنامه Memrise Learn Languages Free به شما کمک می کند چیزهای جدید را آسان و سرگرم کننده در ذهن خود جای دهید! نرم افزار اندروید Memrise Learn Languages Free بیش از ۲۰۰ زبان برای یادگیری، تمرین های SAT, GMAT, TESOL, TOEFL و دوره های GCSE, A-Level, IBAC را شامل می شود و در آن جوامع آموزشی از کاربران وجود دارند که می توانید آموزش ها را از این جامعه ها دریافت کنید یا آموزش های خود را در آن به اشتراک بگذارید! اگر به دنبال یکی از بهترین برنامه های آموزش زبان هستید تحت هیچ شرایطی نسخه پرمیوم Memrise Learn Languages Free Premium را از دست ندهید.

اپلیکیشن Memrise Learn Languages Free Premium هم اکنون در پلی استور دارای امتیاز ۴٫۶ از ۵٫۰ است و از برترین و پرطرفدارترین اپلیکیشن های آموزش زبان به شمار می رود و می توانید جدیدترین و آخرین نسخه ی آن را به صورت رایگان و با لینک مستقیم از سرورهای قدرتمند کافه اندروید دریافت نمایید.

The post دانلود Memrise Learn Languages Free Premium 2.9_3905 – برنامه آموزش زبان اندروید appeared first on کافه اندروید: دانلود بازی اندروید, دانلود نرم افزار اندروید, اخبار, آموزش, رایگان.