بازی های جالب آندروید

دانلود Hungry Shark World 1.7.2 – بازی کوسه گرسنه اندروید + مود + دیتا

۲ دی ۱۳۹۵

دانلود Hungry Shark World 1.7.2 – بازی کوسه گرسنه اندروید + مود + دیتا

Hungry Shark World v1.7.2 + Mod – بازی فوق العاده “کوسه گرسنه جهانی” مخصوص اندروید همراه دیتا
نسخه معمولی +نسخه مود با سکه و الماس بی نهایت (افزایش بجای کاهش)
تست شده با اجرای کاملا آفلاین

Hungry Shark World بازی جدید و اعتیاداور کوسه گرسنه جهانی از Ubisoft Entertainment برای اندروید است که قبل شاهد عرضه شدن ان در گوگل پلی بودیم و تصمیم گرفتیم ان را حضور شما کاربران دوستدار بازی های یوبی سافت معرفی نماییم! داستان بازی در مورد برگشتن کوسه های وحشی به جهان است به گونه ای که شما در نقش یک کوسه گرسنه قرار میگیرید و باید برای زنده ماندن هرچیزی را که روبروی خود دیدید بخورید! از ماهی های کوچک تا ماهی های بزرگ در اقیانوس وجود دارند که می توانید ان ها را شکار کنید ؛ از طرفی هم موجودات خاردار دیگر برای گرفتن جان شما آماده اند! بازی های کمپانی معروف یوبی سافت بسیار گرافیکی طراحی میشوند و این مورد نیز از این موضوع مستثنا نیست و شاید مشکلی که بتوان از این بازی گرفت طراحی شدنش برای گوشی ها و تبلت های با اندروید +۴٫۴ باشد!

بازی Hungry Shark World هم اکنون در پلی استور دارای امتیاز ۴٫۶ ز ۵٫۰ است که ما در کافه اندروید ان را حضور شما گیمرهای عزیز معرفی می کنیم که برروی دستگاه Galaxy S 4 Android 5.1.1 تست شده و بدون هیچ مشکلی اجرا شده است! شما نیز می توانید ابتدا تصاویری از بازی را مشاهده و در صورت تمایل اقدام به دانلود رایگان بازی نمایید.

The post دانلود Hungry Shark World 1.7.2 – بازی کوسه گرسنه اندروید + مود + دیتا appeared first on کافه اندروید: دانلود بازی اندروید, دانلود نرم افزار اندروید, اخبار, آموزش, رایگان.