بازی های جالب آندروید

دانلود Collect or Die 1.0.4 – بازی اکشن – پلتفرمر متفاوت اندروید !

۹ بهمن ۱۳۹۵

دانلود Collect or Die 1.0.4 – بازی اکشن – پلتفرمر متفاوت اندروید !

Collect or Die v1.0.4 – بازی اکشن جالب جمع آوری یا مردن اندروید + تریلر
قیمت ۱٫۹۹ دلار و امتیاز ۴٫۵ از ۵٫۰ در گوگل پلی
بازی آفلاین است

Collect or Die – جمع آوری یا مُردن بازی جدید و فوق العاده در سبک بازیهای اکشن – پلتفرمر از استودیوی بازی سازی Super Smith Bros LTD برای اندروید است که ساعت ها پیش با قیمت ۱٫۹۹ دلار در مارکت بزرگ گوگل عرضه گردید و  تصمیم بر این شد تا ان را حضور شما دوستداران بازیهای خاص اندروید معرفی کنیم! در Collect or Die شما باید از سد تله های مرگبار بگذرید و سکه جمع کنید که در این میان، المان هایی از سری Portal هم در بازی دیده می‌شود! شاید مهم‌ترین ویژگی Collect or Die این باشد که گیم پلی آن بر اساس فشار دادن کلی های مجازی شکل نگرفته و در عوض، حرکات بازی با متمایل کردن صفحه‌ی گوشی به جهات مختلف انجام میشود! بازی Collect or Die در ابتدای عرضه اش ۴۰ مرحله دارد که قرار است به تعداد آن ها بعداً اضافه شود، اگر از علاقه مندان به بازی های پلتفرمر اندروید هستید که دارای گیم پلی خاص و منحصر به فردی باشد و بتواند برای ساعت ها شما را به گوشی میخکوب کند، بدون شک Collect or Die با ساخت فوق العاده، صداگذاری هیجان آور، حجم ناچیز، آلمان های خاص و ساخت کم نظیر نظر شما را جلب می کند و مطمئنا ارزش دانلود را دارد.

بازی Collect or Die در مدت زمانی کمتر از ۴۸ ساعت حدود ۵۰ فروش داشته و توانسته امتیاز خوب ۴٫۵ از ۵٫۰ را کسب کند، ما امروز در کافه اندروید اولین نسخه بازی را به صورت رایگان برای دانلود قرار داده ایم که در اصل نسخه پولی و خریداری شده بازی است ؛ شما قادر هستید ابتدا تصاویر و تریلری از گیم پلی بازی را مشاهده نموده و در صورت تمایل به صورت رایگان اقدام به دانلود بازی از سرورهای پرسرعت کافه اندروید نمایید.

The post دانلود Collect or Die 1.0.4 – بازی اکشن – پلتفرمر متفاوت اندروید ! appeared first on کافه اندروید: دانلود بازی اندروید, دانلود نرم افزار اندروید, اخبار, آموزش, رایگان.