بازی های جالب آندروید

دانلود B612 Selfie From The Heart 5.3.4 – عکاسی حرفه ای اندروید

۱۴ بهمن ۱۳۹۵

دانلود B612 Selfie From The Heart 5.3.4 – عکاسی حرفه ای اندروید

برنامه عکاسی حرفه ای B612 – Selfie from the heart

مخصوص گرفتن عکس های سلفی

کمتر کسی را می توان یافت که با برنامه مسنجر LINE آشنایی نداشته باشد. مسنجر مذکور، در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین و قدرتمندترین مسنجرهای گوشی های اندرویدی شناخته می شود که دارای طرفداران بسیار زیادی می باشد. کمپانی سازنده این مسنجر نیز LINE نام دارد و به واسطه مسنجر لاین، توانست شهرت جهانی کسب کند. مدتی بعد از محبوب شدن این مسنجر، کمپانی لاین اقدام به عرضه چندین برنامه دیگر نیز کرد که در دسته بندی های مختلفی بودند. یکی از برنامه هایی که توسط کمپانی لاین عرضه شد و توانست به محبوبیت بسیار بالایی نیز برسد، اپلیکیشن B612 بود که امکان عکاسی به صورت حرفه را به کاربران می داد.

B612 یک برنامه قدرتمند و حرفه ای در زمینه عکاسی به صورت سلفی برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که با استفاده از آن کاربران قادر خواهند بود عکس هایی بسیار جذاب و دیدنی خلق کنند. این نرم افزار امکان عکس گرفتن به صورت سلفی با استفاده از ابزارهای مختلف و قدرتمند را می دهد تا بتوانید تصاویری خاطره انگیز و منحصر به فرد ثبت کنید. در این نرم افزار افکت های مختلفی گنجانده شده است که می توانید در هنگام عکس گرفتن به صورت آنها استفاده کنید. امکان استفاده از این افکت ها، بعد از گرفتن عکس نیز وجود دارد. همچنین از فریم (قاب) های مختلفی که در این اپلیکیشن گنجانده شده است نیز می توانید برای زیباتر کردن عکس هایتان استفاده کنید. 

شما می توانید جدیدترین و آخرین نسخه ی برنامه ی دوربین B612 – Selfie from the heart رابه صورت کاملا رایگان و با لینک مستقیم از کافه اندروید با یک کلیک دریافت کنید …

The post دانلود B612 Selfie From The Heart 5.3.4 – عکاسی حرفه ای اندروید appeared first on کافه اندروید: دانلود بازی اندروید, دانلود نرم افزار اندروید, اخبار, آموزش, رایگان.