دانلود فیلم Superman سوپر من 2016

بازی های جالب آندروید

دانلود فیلم Superman سوپر من ۲۰۱۶

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
دسته‌بندی نشده

دانلود فیلم Superman سوپر من 2016

فیلم سوپر 20016 من را به صورت (رایگان لینک مستقیم) و سریع ترین راه ممکن از سایت نکس لود دریافت کنید .

دانلود فیلم سوپر من 2017 و بتمن به صورت رایگان لینک مستقیم

فیلم سوپر 2016 خارجی

فیلم سوپر من Superman این فیلم توسط Zack Snyder  بر اساس داستان های DC Comics در ژانر اکشن و علمی تخیلی ، ماجراجویی و هیجان انگیز ساخته شده است .تماشاگران به این فیلم امتیاز 44 از 100 را داده اند ، که امتیازی نه چندان قوی بلکه متوسط تلقی میشود.

 

تماشای فیلم سوپر 2016 خارجی برای افراد زیر 17 سال مناسب نمیباشد. این فیلم توسط کمپانی های  DC Entertainment و RatPac Entertainment و Atlas Entertainment و Cruel and Unusual Films ساخته شده است و کمپانی Warner Bros. Pictures مسئول پخش آن بوده است .

 

برای فیلم سوپر ۲۰۱۶ خارجی بودجه ای در حدود 250ملیون دلار در نظر گرفته شده بود و خرج شد. باکس آفیس آن 873.3 میلیون دلار میباشد که نشان از موفقیت این فیلم دارد.کمپانی بزرگ سندیکا در دو ورژن این فیلم را دوبله کرده است ، همچنین موسسه نیز در یک ورژن برای فیلم بتمن علیه سوپر من دوبله ساخته است.

 

موسیقی های متن فیلم توسط Hans Zimmer وJunkie XL ساخته شده است. نویسندگی آن نیز بر عهده ی Jerry Siegel و Bob Kane و David S. Goyer و Lora Kennedy و Hans Zimmer و Jerry Siegel بوده است. این فیلم در سال 20166 اکران و پخش شده است .

 

مشخصات فیلم Superman :

اسم فیلم : سوپر من
اسم انگلیسی : Superman
سال ساخت : 2015
سال پخش : 2016
وضعیت فیلم : منتشر شده
سایت منتشر کننده : نکس لود

 

بازیگران فیلم Superman :

این فیلم بازیگران مختلفی در طول فیلم های قبلی گرفته است ولی شخصیت اصلی سوپر من ثابت است و بقیه همواره تغییر میکنند .

 

خلاصه فیلم Superman :

خلاصه داستان فیلم سوپر من 2016 (بتمن علیه سوپرمن) اینگونه است : « دوسال از جنگ بزرگ سوپر من با زد میگذرد ، جنگی که باعث شدن تقریبا تمام شهر متروپلیس نابود شود.حال سوپر من بسیار مغرور شده است و تعصب زیادی دارد ، مردم دیگر مانند قبل اورا دوست ندارند.بتمن از این موضوع شاکی است و نمیتواند این وضعیت را تحمل کند.او با صدای بلند و به صورت آشکار سوپر من را سرزنش و تخریب میکند و این موضوع باعث بیشتر شدن دشمنی بین آنها میشود.در این وضعیت است که دونفر دیگر یعنی لکس لوثر و زن شگفت انگیز هم وارد ماجرا میشوند و هر کدام طرف یکی از آنها را میگیرند و جنگ بزرگی رخ میدهد… . »

 

اخبار فیلم سوپر من :

» به زودی اضافه خواهد شد .

 

 

این فیلم بازبینی شده است و فاقد هرگونه صحنه غیر اخلاقی است

 

دانلود تیزر فیلم کیفیت بالا

| لینک غیر مستقیم |

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

دانلود فیلم با کیفیت عالی به زودی

| لینک غیر مستقیم |

نوشته دانلود فیلم Superman سوپر من 2016 اولین بار در نکس لود پدیدار شد.