بازی های جالب آندروید

دانلود بازی Invasion: Modern Empire 1.33.20_ تهاجم: امپراطوری مدرن اندروید

۸ مهر ۱۳۹۵

دانلود بازی Invasion: Modern Empire 1.33.20_ تهاجم: امپراطوری مدرن  اندروید

Invasion: Global Warfare یک بازی شبیه سازی هیجان انگیز جنگ های بزرگ به صورت آنلاین در سبک استراتژیک برای گوشی و تبلت های اندرویدی میباشد که تاکنون با انتخاب کاربران گوگل پلی امتیاز ۴٫۲ از ۵ را دریافت کرده است. داستان این بازی در میان آخرالزمان جهانی و در سال ۲۰۲۰ اتفاق خواهد افتاد و شما در برخورد با دشمنان خود به شدت به چالش کشیده خواهید شد که برای خلاصی از موفقیت های سخت پیش رو باید با بکار گیری فنون نظامی و استراتژی های مناسب سلطه بر جهان را تجربه کنید. تمامی تلاش خود را برای تبدیل شدن به قدرتمندترین فرمانده نظامی در جهان در این بازی بکار گرفته و در کنار دوستان خود اتحادیه های قوی تشکیل داده و علیه دشمنان مشترک خود حمله ور شوید. اردوگاه های جدید را انتخاب کرده و پایگاه های خود را بنا کنید تا بتوانید با پیروزی بر بازیکنان دیگر سرزمین های جدیدی را تسخیر کنید. در پایگاه های خود ساختمان های گوناگون و بناهای مورد نیاز را ساخته و سربازان را تعلیم و آموزش دهید تا با استفاده از استراتژی و تاکتیک های مدرن بر دشمنان خود غلبه کنید. رقبای موجود را از سر راه برداشته و در این عصر جدید و پر هرج و مرج به رقابت بپردازید.

 

از ویژگی های  بازیInvasion: Modern Empire اندروید :

 

* جنگ های پیشرفته PvP با گیم پلی فوق العاده

* محیط سه بعدی واقعی و نبرد های زرق و برق دار

* مبارزه برای کسب زمین های جدید و گسترش قلمرو تیم خود

* تسخیر رقبای آنلاین در جهان برای افزایش قدرت و توانایی

* ایجاد اتحادیه های قوی به صورت چند نفره برای حمله به نیروهای زیاد

* ساخت دستگاه و اسلحه برای تجهیز سربازان در حال نبرد

* جستجوی پیشرفته تاکتیک های جنگ مورد استفاده

* انجام جنگ های مدرن با جمع اوری اطلاعات کاربردی و مهم

* ایجاد روابط دیپلماتیک با بازیکنان دیگر

* امکان چت و گفتگوی آنلاین با بازیکنان دیگر برای پیدا کردن تیم کامل

 

توجه : بازی آنلاین میباشد .

دانلود بازی Invasion: Modern Empire 1.33.20_ تهاجم: امپراطوری مدرن  اندرویددانلود بازی Invasion: Modern Empire 1.33.20_ تهاجم: امپراطوری مدرن  اندروید

 

 

 

 

 

 

نوشته دانلود بازی Invasion: Modern Empire 1.33.20_ تهاجم: امپراطوری مدرن اندروید اولین بار در اپ لنز – جدیدترین بازی ها و نرم افزارهای روز دنیا پدیدار شد.