تصویر منتسب به بورد آیفون 7 اس فاش شد

بازی های جالب آندروید

تصویر منتسب به بورد آیفون ۷ اس فاش شد

۳ شهریور ۱۳۹۶

تصویری منتشر شده که گفته می‌شود مربوط به بورد منطقی آیفون ۷ اس است.

به تازگی تصویری منتشر شده است که گفته می‌شود در آن می‌توانیم بورد منطقی آیفون ۷ اس اپل را ببینیم. محصولی که شاید پیرامون آن افشاگری‌های کمتری نسبت به آیفون ۸ صورت گرفته است.

این تصویر که توسط یکی از افشاگران معروف به نام بنجامین گسکین منتشر شده، نشان‌دهنده سبک طراحی پیشین اپل است. البته هیچ مدرکی مبنی بر ارتباط قطعی این بورد با گوشی آیفون ۷ اس وجود ندارد، اما گسکین تایید کرده است که پردازنده‌ی این گوشی A11 اپل خواهد بود که پیش‌تر نیز توسط Geekbar تایید شده بود.

آیفون 7 اس

به نظر می‌رسد اپل تولید انبوه آیفون ۷ اس و آیفون ۷ اس پلاس را آغاز کرده است. این دو گوشی به ترتیب از نمایشگرهای ۴.۷ و ۵.۵ اینچی بهره می‌برند، اما برخی پیشرفت‌های صورت گرفته در آیفون ۸ مانند پردازنده‌ی A11 و شارژ بی‌سیم نیز در این دو گوشی وجود خواهد داشت.

اما آیفون ۸ اپل به یک نمایشگر بدون حاشیه‌ی ۵٫۸ اینچی OLED و سیستم تشخیص چهره‌ی سه‌بعدی به جای تاچ‌ آی‌دی، بهره خواهد برد.

البته گفته می‌شود اپل تلاش ناموفقی را در یکپارچه‌سازی تاچ آی‌دی با نمایشگر تجربه کرده است. برخی منابع اعلام کرده‌اند تولید انبوه آیفون ۸ تا نیمه‌ی سپتامبر شروع نمی‌شود و اگر هر سه پرچمدار جدید همزمان معرفی شوند، بلافاصله دو گوشی آیفون ۷ اس و آیفون ۷ اس پلاس در سطح گسترده عرضه خواهند شد، اما باید تا پایان سال منتشر آیفون ۸ باشیم.