بازی های جالب آندروید

برنامه COBRA Floating Browser: مرور صفحات اینترنتی در مرورگر شناور

۲۷ دی ۱۳۹۵

COBRA Floating Browser برنامه‌ ای برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید مرورگری شناور در اختیار داشته باشید. با زوم اپ همراه باشید.

در دهه‌ی اخیر، ویژگی مولتی تسکینگ و سرعت عمل در اجرای درخواست‌ها به یکی از داغ‌ترین موضوعات دنیای تکنولوژی تبدیل شده است؛ به‌طوری‌که حتی ثانیه‌هایی که برای باز شدن یک مرورگر نیاز است به چشم توسعه‌دهندگان آمده و اپلیکیشن‌هایی را برای رفع این تأخیرها و جابه‌جایی‌های سریع‌تر ساخته و منتشر کرده‌اند. مرورگر شناور به این صورت عمل می‌کند که با لمس یک لینک در هر برنامه‌ای مانند اینستاگرام یا تلگرام، به جای آنکه به‌کل از اپلیکیشن در حال اجرا خارج و به مرورگر گوشی منتقل شوید، می‌توانید لینک‌های لمس‌شده را در یک پنجره‌ی پاپ‌آپ باز کنید و در عین حال که اپلیکیشن اصلی را در حال اجرا دارید، یک پنجره‌ی کوچک و شناور نیز روی آن در اختیار داشته باشید.

برنامه COBRA Floating Browser: مرور صفحات اینترنتی در مرورگر شناور

COBRA Floating Browser یکی از بهترین اپلیکیشن‌های شناوری است که برای مرور وب در اندروید ساخته شده است. توسط این مرورگر می‌توانید به تعداد نامحدود مرورگر شناور داشته باشید و به‌سادگی هر چه تمام‌تر بین آن‌ها جابه‌جا شوید. با لمس یک لینک و انتخاب COBRA Floating Browser برای باز کردن آن، یک پنجره‌ی کوچک روی اپلیکیشن فعلی در اختیار خواهید داشت که می‌توانید محتویات وب‌سایت حتی سایت ویدیویی را در آن به‌طور کامل و استاندارد مشاهده کنید. نکته‌ی جالب این مرورگر قابلیت Minimize شدن آن است؛ به این صورت که پنجره‌ی پاپ‌آپ تبدیل به یک آیکون گرد و کوچک می‌شود تا علاوه بر آنکه کمترین حجم ممکن را از صفحه‌نمایش اشغال کند، همیشه در دسترس شما باشد تا در عرض یک ثانیه با لمس آن، مجددا پنجره‌ی پاپ‌آپ را در اختیار داشته باشید. نمایش آیکون‌های شناور حتی در لاک اسکرین، امکان انتقال وب‌‌سایت در حال مشاهده به مرورگرهای اصلی گوشی، امکان نمایش نسخه‌ی دسکتاپ وب‌سایت‌ها، قابلیت کپی متن وب‌سایت‌های در حال مطالعه و … از دیگر ویژگی‌های این اپلیکیشن رایگان به‌حساب می‌آیند. برای دانلود می‌توانید از لینک‌ زیر استفاده کنید.

ویژگی‌ها

  • اجرای شناور صفحات اینترنتی
  • دسترسی سریع و ساده به وب‌سایت‌ها
  • دسترسی به محتویات لینک بدون خارج شدن از اپلیکیشن فعلی

به نقل از زومیت

نوشته برنامه COBRA Floating Browser: مرور صفحات اینترنتی در مرورگر شناور اولین بار در اپ لنز – جدیدترین بازی ها و نرم افزارهای روز دنیا پدیدار شد.