اپلیکیشن پلاک، سامانه در خواست خدمات نظافت، کارواش و خشکشویی در محل

بازی های جالب آندروید

اپلیکیشن پلاک، سامانه در خواست خدمات نظافت، کارواش و خشکشویی در محل

۲۰ مهر ۱۳۹۶

مجموعه‌ی پلاک بعد از راه‌اندازی موفق وب‌سایت خود، اپلیکیشن‌های iOS و اندروید خود را نیز برای استفاده‌ی عموم در دسترس قرار داد؛ بدین ترتیب دارندگان گوشی‌های هوشمند با سیستم‌عامل اندروید هم‌اینک می‌توانند از طریق لینک دانلود مستقیم یا از طریق ایران‌اپس و دارندگان گوشی‌های آیفون نیز می‌توانند از طریق سیب‌اپ نسبت به دانلود این اپلیکیشن‌ اقدام کنند. ضمنا به مدت محدود با ثبت اولین سفارش از ۲۰ درصد تخفیف، هدیه‌ی استفاده از اپلیکیشن پلاک بهره‌مند شوید. (کد تخفیف: pelakapp20)

تنها از طریق گوشی تلفن خود و با انتخاب خدمات مورد نظرتان (کارواش، نظافت منزل و دفتر کار، خشکشویی، تعویض روغن خودرو، قالیشویی، شستشوی مبلمان و…) و مشخص کردن محل درخواست خدمات روی نقشه و تعیین زمان، متخصص مورد نیاز را در کنار خود خواهید داشت. برخلاف شیوه‌های سنتی که شفافیتی در زمان حضور و قیمت ارائه‌ی خدمات ندارند، با این روش نه‌تنها هزینه‌ی خدمت پیش از انجام آن مشخص است؛ بلکه کیفیت دقیق کار هم برای مشتریان قابل ملاحظه می‌شود. تمامی مشتریان قبلی در پایان درخواست سفارش به متخصصان امتیاز می‌دهند و این موضوع به سایر مشتریان کمک می‌کند تا با استفاده از تجربیات سایرین و با آرامش خاطر، پلاک‌یار (متخصص) خود را انتخاب ‌کنند. همچنین مشتریان با استفاده از اپلیکشین، کنترل کاملی از زمان سفارش تا پایان کار و ثبت نظر، خواهند داشت.

پلاک

سفارش خدمات نظافت منزل، نظافت مشاعات، خشکشویی سیار، کارواش سیار، سرویس خودروی سیار، درخواست تعمیرکار، باربری و اسباب‌کشی از طریق وب‌سایت پلاک نیز برای مشتریان امکان پذیر است. پلاک به‌دنبال ایجاد تحول در شیوه‌ی دسترسی مشتریان به ارا‌ئه‌دهندگان خدمات، ارتقاء کیفیت و شفافیت قیمت‌ها است، با ارائه‌ی خدمات نظافت منزل در محل، کارواش در محل و خشکشویی سیار به مشتریان، ضمن ایجاد سهولت در ثبت سفارش و داشتن حق انتخاب در تعیین زمان و گزینش پلاک یار (متخصص)، اطمینان از صلاحیت فنی پلاک‌یاران و کیفیت خدمات را برای مشتریان تضمین می‌کند. 

پلاک

در حال حاضر سرویس نظافت منزل، نظافت مشاعات و کارواش سیار راه‌اندازی شده است و سایر خدمات به‌زودی در دسترس مشتریان خواهد بود.

رمز موفقیت هر کسب‌وکاری رضایت مشتریان آن است و پلاک با اتکا به پلاک‌یاران منتخب و در راستای احترام به حق مشتری، ضمانت بازپرداخت وجه یا ارائه‌ی سرویس مجدد رایگان در صورت عدم رضایت از تجربه‌ی خدمت گرفته‌شده را در اختیار کاربران قرار می‌دهد؛ کافی است با امور مشتریان پلاک تماس حاصل کنید، بدین ترتیب پس از حضور کارشناسان فنی پلاک در محل و تایید آن‌ها، کل وجه پرداختی یا قسمتی از آن به حساب شما عودت خواهد شد. امور مشتریان پلاک در تمامی مراحل ثبت تا اتمام سفارش، همراه مشتریان خواهد بود تا ضمن اطمینان از حضور به‌موقع پلاک‌یاران و کیفیت خدمات ارائه‌شده توسط آن‌ها، آرامش و اطمینان خاطر را برای مشتریان خود به ارمغان آورد.

همین حالا با ورود به سایت www.pelak.com یا از طریق دانلود اپلیکیشن، راحتی و سهولت در دریافت خدمات را تجربه کرده و زمان بیشتری را صرف عزیزانتان کنید.

پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و بازی های جالب هیچ مسئولیتی در رابطه با آن نمی‌پذیرد.