بازی های جالب آندروید

انلود Highway Getaway: Chase TV 1.0.2 – بازی ماشین سواری “گریز بزرگراه” اندروید + مود

۲۲ اسفند ۱۳۹۵

انلود Highway Getaway: Chase TV 1.0.2 – بازی ماشین سواری “گریز بزرگراه” اندروید + مود

Highway Getaway: Chase TV v1.0.2 + Mod – بازی ماشین سواری فوق العاده اندروید + تریلر
نسخه معمولی + نسخه مود (خرید رایگان) به صورت جداگانه
بازی آفلاین اجرا میشود

Highway Getaway: Chase TV بازی جدید و فوق العاده زیبا با طراحی بی نظیر در سبک بازیهای ماشین سواری و اتومبیلرانی از Vivid Games S.A برای اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده و توانسته در مدت زمان محدود بیش از ۵۰ هزار بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان از گوگل پلی دریافت شود و با استقبال بی نظیری روبرو گردد و اکنون قصد معرفی ان را داریم. همانطور که از اسم بازی نیز مشخص است ، در این بازی شما با سوار شدن بر اتواع ماشین های مدرن دنیا به لایی کشیدن در بزرگراه می پردازید و باید تمام تلاش خود را بکنید تا گرفتار پلیس نشوید! در نقش یک راننده دیوانه و فراری در بزرگراه تا می توانید پیش بروید و از دست پلیس فرار کنید، البته باید حواستان به سوخت نیز باشد و با کمک تانکرهای موجود در بزرگراه بنزین دریافت کرده و تا می توانید بتازید. بر خلاف بازیهای مشابه بازی دارای کنترلری بی نظیر است به طوری که تنها شما باید لاین عوض کنید و از برخورد به ماشین ها جلوگیری به عمل آورید! بازی نسبت به حجم کمتر از ۵۰ مگابایتی اش عالی طراحی شده و از همان ابتدای بازی محو طراحی و صداگذاری عالی اش می شوید ؛ اگر از علاقه مندان به بازیهای ماشین سواری اندروید هستید که از هر نظر بتواند نظرتان را جلب کند ما به شما Highway Getaway: Chase TV را پیشنهاد می دهیم.

بازی Highway Getaway: Chase TV هم اکنون در پلی استور دارای امتیاز ۴٫۷ از ۵٫۰ است که می توانید جدیدترین و اخرین نسخه ان را به همراه مود از سرورهای پرسرعت کافه اندروید دانلود نمایید، بازی توسط ما تست شده و به صورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت اجرا گردیده است و بهتر است اینجا هم تاکید کنیم که اندروید پیش نیاز بازی +۵٫۰ است و برروی دستگاه های اندرویدی با اندروید کمتر از ۵ نصب نمیشود.

The post انلود Highway Getaway: Chase TV 1.0.2 – بازی ماشین سواری “گریز بزرگراه” اندروید + مود appeared first on کافه اندروید: دانلود بازی اندروید, دانلود نرم افزار اندروید, اخبار, آموزش, رایگان.